Deri para kësaj fotoje s’kishit parë asgjë nga Marina Fara, “No coment”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:55 29-07-2017 Deri para kësaj fotoje s’kishit parë asgjë nga Marina Fara, “No coment”

Marina Fara, pa diskutim që me çdo foto që poston në rrjetin e saj social Instagram bëhet lajm, për shkak të provokimeve dhe imazheve sensuale.

Por mbrëmjen e sotme, pa diskutim që e ka “djegu” fare rrjetin dhe ndjekësit e saj.

Një imazh kaq afër gjoksit të saj nuk kishit parë asnjëherë më parë. Me një palë reçipeta të zeza, me njërën dorën në buzë, Marina si ka lenë shumë vend imagjinatës.

Komentet dhe pëlqimet nuk kanë qenë të pakta, ndërkohë shijojini dhe ju pamjen që servir këtë mbrëmje e bukura Marinë. 

20526844_155642534986912_727370789_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023838996887207
array(1) { ["section"]=> string(74) "deri-para-kesaj-fotoje-s-kishit-pare-asgje-nga-marina-fara-no-coment-87751" }