Deromemaj i përgjigjet Ramës: Unë jam inxhinjer, kompleksohesh nga diploma si mësues vizatimi, Joni im vizaton më mirë

Publikuar tek: politike, më 16:28 15-06-2015 Deromemaj i përgjigjet Ramës: Unë jam inxhinjer, kompleksohesh nga diploma si mësues vizatimi, Joni im vizaton më mirë

“E kishte zënë meraku për arsimin tim si jurist e keni kot zoti kryeministër unë jam inxhinjer. Dikush mund të kompleksohet nga diploma e vet qoftë ky mjek apo mësues vizatimi. Një mësues vizatimi si ky që dhe Joni im vizaton më mirë dhe Joni im 5-vjeçar “, kjo është përgjigjia që kandidati i djathtë i Vlorës Genc Deromemaj i ktheu Ramës pas akuzave të kryeministrit bëra dje në Vlorë për arsimin e kandidatit.

Deromemaj e pyeti mandej kryeministrin Rama se cili ishte programi që ai u shpalosi vlonjatëve dhe se si mund ta mbyllte këtë fushatë pa u thënë votuesve alternativën e vet.

“Mos kini merak zoti kryeministër.Përgjigjen do ua japin vlonjatët më 21 qershor”, përmbylli Deromemaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098121166229248
array(1) { ["section"]=> string(121) "deromemaj-i-pergjigjet-rames-une-jam-inxhinjer-kompleksohesh-nga-diploma-si-mesues-vizatimi-joni-im-vizaton-me-mire-13656" }