Derri i vjedh Laptopin, i moshuari gjerman i zhveshur e ndjek me vrap (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 09:59 08-08-2020 Derri i vjedh Laptopin, i moshuari gjerman i zhveshur e ndjek me vrap (FOTO) Gjermani nudo ndjek derrin qe i vodhi laptopin

Në rrjetet sociale ka plasur gallata, pasi janë publikuar disa foto të një të moshuari gjerman, i cili i zhveshur ndjek me vrap një derr qe i vodhi laptopin.

Laptopi ishte i vendosur në një qese të verdhë, dhe derri e ka marrë dhe është larguar, ndërsa burri i zhveshur tentonte që ta ndiqte, me njerëzit e tjerë që kanë asistuar në një skenë vërtet të veçantë.

Një person realizoi këto foto ia tregoi më pas protagonistit, i cili qeshi më të madhe kur i pa dhe e lejoi t’i publikonte në rrjet.

x3-1-800x600.jpgx2-820x600.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007936954498291
array(1) { ["section"]=> string(80) "derri-i-vjedh-laptopin-i-moshuari-gjerman-i-zhveshur-e-ndjek-me-vrap-foto-216467" }