‘Derrkuci i Toyota Yaris’, Paloka sulmon Ballën: Kërkon shpëtim te gjykatat që mallkon çdo ditë

Publikuar tek: barometri, më 08:08 20-08-2018 ‘Derrkuci i Toyota Yaris’, Paloka sulmon Ballën: Kërkon shpëtim te gjykatat që mallkon çdo ditë

Pas reagimit të Taulant Ballës ndaj akuzave të PD për lidhjen me anëtarin e bandës së Aldo Bares, Edmond Bego, ka reaguar përsëri Edi Paloka.

 

Sipas Palokës, derrkuci i Toyota Yaris, siç e ka qyajtur ai Ballën, po kërkon shpëtim te gjykatat që i mallkon çdo ditë si më të korruptuarat në vend.

“Taulant Yaris, laku po shtrengohet, koha jote dhe e Padronit tend po mbaron! Tik Tak Tik Tak” ka shtuar Paloka, ndërkohë që e ka pyetur përsëri a e njeh Edmond Begon.

Ky reagim i Palokës vjen pas reagimit të Taulant Ballësku ai sshkruante se për çdo akuzë ata mund të shkojnë në gjykatë.

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049287080764771
array(1) { ["section"]=> string(98) "derrkuci-i-toyota-yaris-paloka-sulmon-ballen-kerkon-shpetim-te-gjykatat-qe-mallkon-cdo-dite-131604" }