Dëshmon gruaja e Artan Cukut: Dëgjova krismat dhe thirrjet poshtë, nisa të zbres por...

Publikuar tek: aktualitet, më 10:47 11-04-2017 Dëshmon gruaja e Artan Cukut: Dëgjova krismat dhe thirrjet poshtë, nisa të zbres por...

Zbardhet dëshmia e bashkëshortes së Artan Cukut, ish-drejtorit të ekzekutuar në ashensorin e pallatit të tij në Tiranë me 5 plumba.

E marrë në pyetje për këtë ngjarje nga efektivet dhe grupi hetimor i ngritur për zbardhjen e ngjarjes në Drejtorinë e Policisë së Tiranës dhe ne Policinë e Shtetit, ajo nuk ka treguar shumë për autorin, apo autorët e mundshëm, pasi nuk ka mundur t’i shohë sepse ka qene në shtëpi në momentin që ka ndodhur vrasja.

Në deshmine e saj para efektivëve,  sipas Panoramës, ajo ka treguar se “Tani nuk mbante armë prej 2 vitesh, as ne brez as në makinë”.

 Teksa ka treguar edhe se si e ka mesuar lajmin për vdekjen e të shoqit, tha se kishte degjuar krisma.

 “Dëgjova krismat dhe thirrjet poshtë. U nisa të zbres poshtë dhe jam kthyer se kisha femijet vetëm. Por kam zbritur pas pak sekondash dhe e kam gjetur Tanin te vdekur”, ka rrëfyer bashkëshortja e Cukut.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sërish pa drita Liqeni i Thatë, OSHEE: Po bëjmë investime
U kapën 1.5 ton marijuanë në gomone, shkon në 9 numri i të arrestuarve, mes tyre 5 shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.010848999023438
array(1) { ["section"]=> string(88) "deshmon-gruaja-e-artan-cukut-degjova-krismat-dhe-thirrjet-poshte-nisa-te-zbres-por-74797" }