Dështon për herë të katërt seanca e ballafaqimit të Shullazit me biznesmenin Ylvi Beqja

Publikuar tek: aktualitet, më 16:03 01-02-2017 Dështon për herë të katërt seanca e ballafaqimit të Shullazit me biznesmenin Ylvi Beqja

Ka dështuar sërish seanca gjyqësore në Gykatën e Krimeve të Rënda ku ishte parashikuar ballafaqimi i biznesmenit Ylvi Beqja me grupin e dyshuar kriminal dhe Emiljano Shullazin.

Kjo është seanca e katërt që dështon dhe shkak janë bërë sërish avokatët e Shullazit të cilët kanë braktisur sallën.

Biznesmeni Ylvi Beqja është personi i vetëm që ka pranuar të dëshmojë kundër bandës së Shullazit për shantazh, kërcënime dhe gjobëvënie ndaj tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Stabilizohet gjendja e Dritëroit të madh, shkrimtarin e viziton ministri Beqja në spital
Gruaja në pikë të hallit me djalin në burg, avokati i kërkon 3000 Euro: Si u arrestua Gjin Marku (HETIMI) »
Article Logic
Execution time: 0.011080980300903
array(1) { ["section"]=> string(93) "deshton-per-here-te-katert-seanca-e-ballafaqimit-te-shullazit-me-biznesmenin-ylvi-beqja-67374" }