Dështon për herë të pestë seanca e ballafaqimit të Shullazit me biznesmenin Ylvi Beqja

Publikuar tek: aktualitet, më 14:45 02-02-2017 Dështon për herë të pestë seanca e ballafaqimit të Shullazit me biznesmenin Ylvi Beqja

Ka dështuar sërish seanca gjyqësore në Gjykatën e Krimeve të Rënda ku ishte parashikuar ballafaqimi i biznesmenit Ylvi Beqja me grupin e dyshuar kriminal dhe Emiliano Shullazit.

Bëhet me dije se kjo është seanca e pestë që dështon dhe shkak këtë herë është bërë Gilmando Dani i cili nuk ka zgjedhur ende avokatin.

Biznesmeni Ylvi Beqja është personi i vetëm që ka pranuar të dëshmojë kundër Shullazit për shantazh, kërcënime dhe gjobëvënie ndaj tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përjashtimi i tre mjeshtrave nga RTSH, Kaçinari i pari që flet: Shkurtimi i vendeve të punës na kapi edhe ne
"Blici Rrugor" bën namin, në një orë vendos 623 masa administrative »
Article Logic
Execution time: 0.010362863540649
array(1) { ["section"]=> string(92) "deshton-per-here-te-peste-seanca-e-ballafaqimit-te-shullazit-me-biznesmenin-ylvi-beqja-67488" }