Dështon protesta e opozitës, shoferët nuk i binden thirrjes për bllokimin e rrugëve

Publikuar tek: aktualitet, më 12:38 15-07-2019 Dështon protesta e opozitës, shoferët nuk i binden thirrjes për bllokimin e rrugëve

Ka dështuar protesta për bllokimin e rrugëve dhe kryqëzimeve në të gjithë vendin.

Kësaj radhe qytetarët nuk i janë bindur thirrjes së opozitës për të bllokuar rrugët nga ora 12:00 deri në 15:00.

Ata kanë vijuar rrugën normalisht dhe nuk janë ndalur në asnjë kryqëzim apo rrethrrotullim siç qe kërkuar.

Ndërkohë kujtojmë se opozita i bëri thirrje dje shoferëve të paralizojnë qarkullimin si shenjë proteste kundër ngritjes së çmimit të karburantit.

zdghgfjk.jpg

srhk.jpg

iku.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097141265869141
array(1) { ["section"]=> string(89) "deshton-protesta-e-opozites-shoferet-nuk-i-binden-thirrjes-per-bllokimin-e-rrugeve-172250" }