Detaje nga 30 vjetori i Elvana Gjatës: Shpenzimet marramendëse të këngëtares me djalin e pasur të Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:23 04-02-2017 Detaje nga 30 vjetori i Elvana Gjatës: Shpenzimet marramendëse të këngëtares me djalin e pasur të Tiranës

Këngëtarja Elvana Gjata më datë 3 shkurt festoi 30 vjetorin e saj të lindjes që përkon me një fillim të ri në jetën e këngëtares pas prishjes së raportit me Flori Mumajesin.

Miq të afërt me këngëtaren tregojnë se ajo po i kushton vëmendje biznesit të saj të fustaneve “Altar”, ndërsa bën shpenzime marramendëse e udhëtime pafund me të dashurin e ri që siç shkruan Panorama Plus, është një nga djemtë më të pasur të Tiranës.

Elvana e ka festuar 30 vjetorin  si në përrala dhe në fshehtësi të plotë krah të dashurit të ri ndërsa thuajse çdo fundjavë udhëton jashtë duke jetuar në privatësi të plotë momentet e saj që pas shkëputjes nga “Threedots-at”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090880393981934
array(1) { ["section"]=> string(110) "detaje-nga-30-vjetori-i-elvana-gjates-shpenzimet-marramendese-te-kengetares-me-djalin-e-pasur-te-tiranes-67701" }