DETAJE nga grabitja në Krujë, tre persona me uniformë policie kërcënuan me armë të zotin e shtëpisë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:59 10-06-2019 DETAJE nga grabitja në Krujë, tre persona me uniformë policie kërcënuan me armë të zotin e shtëpisë (EMRI) Foto ilustruese

Detaje të reja kanë dalë lidhur me grabitjen e ndodhur mbrëmë në Tapizë të Krujës.

 Mësohet se tre persona të veshur me uniforma policie kanë hyrë në banesë të armatosur.

Ata kanë kërcënuar të zotët e shtëpisë dhe kanë arritur te marrin bizhu me vlere dhe një sasi të konsiderueshme parash.

Bëhet me dije se grabitur është në pronësi të fermerit Avdi Daka dhe ndodhet 50 metra larg rrugës Kukës-Tiranë.

Ndërkohë policia po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072159767150879
array(1) { ["section"]=> string(110) "detaje-nga-grabitja-ne-kruje-tre-persona-me-uniforme-policie-kercenuan-me-arme-te-zotin-e-shtepise-emri-167639" }