Detaje nga grabitja në Lezhë: 3 persona masakruan pronarin e vilës, ja çfarë u rrëmbye

Publikuar tek: aktualitet, më 22:08 21-02-2018 Detaje nga grabitja në Lezhë: 3 persona masakruan pronarin e vilës, ja çfarë u rrëmbye

Detaje të reja dalin nga grabitja e pak momenteve me parë në qytetin e Lezhës, nga ku mësohet se pronari i shtëpisë është dhunuar nga grabitësit dhe po merr ndihmën mjekësore në spital për plagët e marra në kokë dhe në krah.

Burimet thanë se i zoti i shtëpisë është dhunuar në sy të fëmijëve të cilët kanë mbetur të terrorizuar nga skena që kanë parë.

Grabitësit kanë arritur të rrëmbejnë me forcë një mori sendesh shtëpiake dhe një shifër prej 50 mijë lekësh të reja.

Policia po punon ende për identifikimin e 3 autorëve të cilët terrorizuan familjen në Lezhë mbrëmjen e sotme.

28236701_10156029863128771_1632986547_n.jpg

28233550_10156029863138771_1132321662_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Raporti i Transparency International për KORRUPSIONIN: Përkeqësim i Shqipërisë, bie me 8 vende
Testi i pasurisë “ngel në klasë” 57 % të gjyqtarëve të shkallës së parë në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.010467052459717
array(1) { ["section"]=> string(90) "detaje-nga-grabitja-ne-lezhe-3-persona-masakruan-pronarin-e-viles-ja-cfare-u-rremby-111038" }