Detaje nga ngjarja tragjike në Kurbin ku humbi jetën vogëlushi, 2-vjeçari po luante me një fije shkrepëse

Publikuar tek: aktualitet, më 16:23 17-01-2020 Detaje nga ngjarja tragjike në Kurbin ku humbi jetën vogëlushi, 2-vjeçari po luante me një fije shkrepëse Ilustruese

Detaje tragjike nga ngjarja në Kurbin ku humbi jetën një i mitur si pasojë e flakëve që përfshinë banesën.

 

Mësohet se 2-vjeçari po luante me një fije shkrepëse. Për pasojë ka marrë flakë shtëpia dhe i mituri është asfiksuar.

INFORMACIONI I POLICISË:

Sot rreth orës 15:00, në banesën e shtetasit H.C., banues në Sanxhak, Kurbin, ka rënë zjarr, ku pas mbërritjes së shërbimeve të Policisë dhe zjarrfikëses, në ambjentet e brendshme të banesës është konstatuar trupi i pajetë i një të mituri, 2-vjeçar.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se fëmija ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë dhe djegies.

Në vendngjarje  grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072119235992432
array(1) { ["section"]=> string(111) "detaje-nga-ngjarja-tragjike-ne-kurbin-ku-humbi-jeten-vogelushi-2-vjecari-po-luante-me-nje-fije-shkrepese-192375" }