DETAJE nga vrasja e Festim Latos në Holandë: U ekzekutua në derë të shtëpisë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:23 21-07-2019 DETAJE nga vrasja e Festim Latos në Holandë: U ekzekutua në derë të shtëpisë

Zbardhen detaje nga vrasja e Festim Latos në Holandë, i vetëshpalluri president i Çamërisë.

Sipas burimeve të policisë holandeze mësohet se mbrëmë dy persona e kanë ftuar për kafe Festim Laton. Ai sapo ka dalë në prag të shtëpisë është qëlluar me armë dhe ka mbetur i vdekur në vend.

Ende nuk dihen motivet e vrasjes së tij, ndërsa miqtë e Latos kanë shkruar në rrjetet sociale ae ai u ekzekutua nga shërbimi sekret grek. Sakaq, familjarët janë shprehur për mediat se është vrarë për arsye politike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071868896484375
array(1) { ["section"]=> string(82) "detaje-nga-vrasja-e-festim-latos-ne-holande-u-ekzekutua-ne-dere-te-shtepise-172856" }