Detaje shokuese nga ngjarja në Vlorë, trupi i njeriut është coptuar, gjenden gjymtyrët

Publikuar tek: aktualitet, më 10:23 26-01-2017 Detaje shokuese nga ngjarja në Vlorë, trupi i njeriut është coptuar, gjenden gjymtyrët FOTO ILUSTRUESE

Detaje të tjera shokuese po bëhen publike nga ngjarja në Karbunarë të Vlorës ku dy ditë më parë u gjet një kokë e shkëputur nga trupi.

Mësohet se policia ka gjetur edhe gjymtyrët e poshtëm të viktimës, pranë vendit ku u gjet koka e dekompozar.

Policia nuk ka mundur ende të identifikojë viktimën dhe kohës se kur ka vdekur, por hetimet vazhdojnë dhe zbulimin e pjesëve të tjera të trupit, pritet të hidhet më shumë dritë mbi këtë ngjarje të rëndë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I futën policëve brenda pasaportave euro, arrestohen dy pasagjerët në Durrës (EMRAT)
Shoqata e Biznesit Grek në Shqipëri vazhdon traditën e urimit për një fillim-vit të mbarë! »
Article Logic
Execution time: 0.010161161422729
array(1) { ["section"]=> string(90) "detaje-shokuese-nga-ngjarja-ne-vlore-trupi-i-njeriut-eshte-coptuar-gjenden-gjymtyret-66715" }