Detaje të reja/ Kufoma e gjetur sot në Durrës i përket një shtetasi të huaj

Publikuar tek: aktualitet, më 19:44 27-03-2017 Detaje të reja/ Kufoma e gjetur sot në Durrës i përket një shtetasi të huaj

Gjatë ditës së sotme një kufomë u gjet në Durrës, dhe pikërisht në zonën e Bisht-Pallës.

Nga hetimet e policisë, rezulton se kufoma është një shtetas i huaj, raporton ‘News24’.

Trupi i pajetë është dërguar në Tiranë për ekzaminime më të specializuara.

Viktima është 1.75 metra i gjatë, i moshës rreth 40-45 vjeç, i veshur me pantallona të zeza, xhup blu, atlete ngjyrë kafe dhe jelek shpëtimi. Në trupin e viktimës nuk janë gjetur shenja dhune dhe dyshohet që shkak i vdekjes të ketë qenë mbytja.

Kujtojmë se edhe gjatë dy ditëve të fundiit tre kufoma të tjera janë gjetur në ujërat shqiptare. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandali: Tregjet dhe supermarketet të mbushura me mish Brazili (Video)
Agron Tufa kërcënohet me SMS, “Live” në emision: O bastardo... »
Article Logic
Execution time: 0.011048078536987
array(1) { ["section"]=> string(80) "detaje-te-reja-kufoma-e-gjetur-sot-ne-durres-i-perket-nje-shtetasi-te-huaj-73307" }