Detaje te reja nga sherri me armë në Vlorë, identifikohen autorët që qëlluan qytën e pistoletës të riun

Publikuar tek: aktualitet, më 09:49 09-04-2020 Detaje te reja nga sherri me armë në Vlorë, identifikohen autorët që qëlluan qytën e pistoletës të riun Ilustruese

Dalin detaje të reja nga sherri mes të rinjve në Orikum të Vlorës ditën e djeshme që më pas gjeneroi në përplasje me armë zjarri.

 

Policia ka identifikuar dy personat që qëlluan me armë pas koke Deat Kapajn pas përplasjes me sende të forta. Në kërkim bëhet me dije se është Ermal Sherifi dhe një person tjetër.

Deat Kapaj ka mbetur i lënduar nga sherri, pasi është goditur me qytën e pistoletës pas koke.

Autorët fillimisht kanë qëlluar në ajër dhe më pas njëri e ka goditur të riun pas koke duke i shkaktuar plagë. Ata më pas janë larguar nga vendngjarja.

Të shtënat kanë ndodhur rreth orës 11:20, ndërkaq mësohet se në vendngjarje janë gjetur dy gëzhoja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084021091461182
array(1) { ["section"]=> string(109) "detaje-te-reja-nga-sherri-me-arme-ne-vlore-identifikohen-autoret-qe-qelluan-qyten-e-pistoletes-te-riun-201939" }