DETAJE TË REJA nga vetëvarja e 20-vjeçarit në Fier: U largua nga shtëpia dhe...

Publikuar tek: aktualitet, më 07:50 30-03-2018 DETAJE TË REJA nga vetëvarja e 20-vjeçarit në Fier: U largua nga shtëpia dhe...

Të tjera detaje dalin në dritë nga vetëvrasja e 20-vjeçarit në Fier ditën e djeshme. Viktima u identifikua mee inicialet SH.V.,i cili u gjet i vetëvarur nga familjarët dhe gjatë transportit për në spital ndërroi jetë.

Ndërsa ende nuk dihen shkaqet që e çuan të riun të marrë këtë vendim drastik për jetën. Burime nga policia bëjnë me dije se i riu është larguar për pak minuta nga shtëpia dhe në momentin që është vënë re nga familjarët mungesën e tij kanë filluar ta kërkojnë.

Familjarët e gjetën 20-vjeçarin të vetëvarur me një litar në magazinën parnë banesës së tyre.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministria e Arsimit përcakton DATAT, ja kur do i zhvillojnë provimet nxënësit e klasave të 9-ta
DEL STUDIMI/ Mësoni nga se varet zgjuarsia e fëmijëve e si mund ta rrisni atë »
Article Logic
Execution time: 0.012128829956055
array(1) { ["section"]=> string(82) "detaje-te-reja-nga-vetevarja-e-20-vjecarit-ne-fier-u-largua-nga-shtepia-dhe-115027" }