Detajet e operacionit anti drogë në ‘Don Bosko”, zbulohet një sasi e madhe kokaine, një i plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 22:29 01-08-2017 Detajet e operacionit anti drogë në ‘Don Bosko”, zbulohet një sasi e madhe kokaine, një i plagosur

Operacioni i mbrëmjes së sotme i Policisë së Shtetit në zonën e “Don Boskos”, në Tiranë ka rezultuar i suksesshëm.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se personi që nuk i është bindur urdhërit të Policisë për të ndaluar, është plagosur dhe aktualisht ndodhet në Spitalin Ushtarak jashtë rrezikut për jetën.

Bëhet me dije se pasi i plagosuri në momentin kur ka tentuar të çajë post-bllokun e Policisë, është qëlluar nga efektivët e rendit, ku dhe ka mbetur i plagosur. Në makinën e tij, mësohet se Policia ka konfiskuar një sasi të madhe lënde narkotike e llojit Kokainë.

Burime nga Policia e Tiranës bëjnë me dije se i ndaluari është pjesë e një grupi të strukturuar kriminal në Tiranë që merren me prodhimin dhe shpërndarjen e drograve të lehta dhe të forta.

Më tej mësohet se ky Opereacion i Polisië së Shtetit do të vijojë edhe në ditët në vazhdim. /newsbomb.al

20542749_10210564518851226_887321892_o.jpg

20615469_10210564518771224_1555399489_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Video-skandali me gruan që kryente marrdhënie intime në prani të fëmijëve, reagon AMA: Është abuzive
Zbardhet identiteti i të plagosurit që kundërshtoi policinë në “Don Bosko” (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.013258934020996
array(1) { ["section"]=> string(100) "detajet-e-operacionit-anti-droge-ne-don-bosko-zbulohet-nje-sasi-e-madhe-kokaine-nje-i-plagosur-88022" }