DETAJET e telefonatës nga burgu të grekut që ekzekutoi Devi Kasmin: Dy fjalë për policinë shqiptare

Publikuar tek: aktualitet, më 08:41 18-02-2018 DETAJET e telefonatës nga burgu të grekut që ekzekutoi Devi Kasmin: Dy fjalë për policinë shqiptare

Efthymiou Efthymious, 41-vjeçari grek i cili u arrestua si ekzekutor i Devi Kasmit, mbi trupin e të cilit zbrazi 5 plumba e ka mohuar akuzën dhe ka sqaruar se në Shqipëri ka ardhur për qef.

Nëpërmjet një telefonate nga burgu për mediat greke, është shprehur se kjo që po i ndodh është tragjike se është i pafajshëm dhe se policia shqiptare e bëri atë ‘kokë turku’.

“Është një gabim i tmerrshëm, është tragjike kjo që po ndodh.Jam i pafajshëm sigurisht që nuk e kam bërë unë. Policia shqiptare kishte evojë për një kokë turku për të zgjidhur çështje. Më konsidrojnë vrasës me pagesë a ka kuptim kjo?”, është shprehur ndër të tjera greku.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PUBLIKOHEN DOKUMENTET që hiqen për të marrë pensionin e pleqërisë
"FLUTURONTE" me 114 km/orë me makinë luksoze nëpër Tiranë, kapet i riu (DETAJE-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011162996292114
array(1) { ["section"]=> string(105) "detajet-e-telefonates-nga-burgu-te-grekut-qe-ekzekutoi-devi-kasmin-dy-fjale-per-policine-shqiptare-110639" }