Detaji emocionues gjatë performancës së Ermal Metës në Eurovizion (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 22:16 12-05-2018 Detaji emocionues gjatë performancës së Ermal Metës në Eurovizion (FOTO)

Këngëtari Ermal Meta u shfaq i fundit në renditjen e performimit mbrëmjen e sotme në natën finale të Eurovizion së bashku me kolegun e tij Fabrizio Moron.

Gjatë performimit të këngës “Non Mi Avete Fatto Niente” në skenën gjigande të festivalit të muzikës europiane u shfaq një detaj që na emocionoi të gjithve, njëherësh na bëri dhe krenar.

Bëhet fjalë për një varg në gjuhën shqipe, ku shkruhej: “Nuk kemi pasur asgjë”.

2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023782968521118
array(1) { ["section"]=> string(77) "detaji-emocionues-gjate-performances-se-ermal-metes-ne-eurovizion-foto-120549" }