Detaji emocionues i Granit Xhakës në ndeshjen Shqipëri-Zvicër

Publikuar tek: sport, më 06:33 14-06-2016 Detaji emocionues i Granit Xhakës në ndeshjen Shqipëri-Zvicër

Granit Xhaka, futbollisti shqiptar që luan për kombëtaren e Zvicrës është një nga emrat më të lakuar në median online e rrjetet sociale veçanërisht për përballjen me vëllain e tij Taulantin që ka zgjedhur Shqipërinë.

Gjatë ndeshjes janë shkrepur shumë fotografi që tregojnë dy vëllezërit që luftojnë për topin në fushën e blertë. Por pavarësisht se kishte kundër shumë tifozë të pakënaqur e zemëruar Graniti ka bërë një gjest emocionues gjatë ndeshjes Shqipëri-Zvicër.

Ai i ka takuar të gjithë lojtarët e kombëtares tonë një nga një dhe i ka uruar suksese ndërsa po bëheshin gati të dilnin në fushë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024981021881104
array(1) { ["section"]=> string(67) "detaji-emocionues-i-granit-xhakes-ne-ndeshjen-shqiperi-zvicer-43425" }