Detaji që nuk e keni vënë re nga “Çadra e Lirisë” dhe çfarë kuptimi ka? (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:31 02-03-2017 Detaji që nuk e keni vënë re nga “Çadra e Lirisë” dhe çfarë kuptimi ka? (Foto)

18 shkurti ishte data e nisjes së protestës së opozotës dhe një prej shqetësimeve më të mëdha te organizatorët duket se ishte moti i paqëndrueshëm me rreshje të shumta shiu që mund të largonin turmën e madhe të protestuesve.

Por duket se nga sot, në ditën e 13-të, temperaturat janë ngritur ndjeshëm dhe qielli është hapur, duke bërë që organizatorët e protestës te çadra të fikin ngrohëset me gaz dhe të hapin perdet gjigante.

444ttyergerggghh.jpg

Por ajo që bie në sy është se perdet janë hapur vetëm nga krahu i djathtë i hyrjes për në çadër, ku vetëm pak metra më tej ndodhet godina e Kryesisë së Kuvendit. A është ky një tjetër mesazh tjetër për kreun e Kuvendit, Ilir Meta, se i ka dyert për t’iu bashkuar protestës të hapura?

Një thirrje që e ka përsëritur si kreu i PD-së Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha.

rt454thjfgfghhhdefghjjjj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lu mesazh të fortë opozitës: Ndërprisni bojkotin dhe votoni vettingun
Policia e Shtetit përgënjeshtron lajmin e kapjes së autobusit me targa shqiptare me 670 kile drogë në Hollandë »
Article Logic
Execution time: 0.011191844940186
array(1) { ["section"]=> string(79) "detaji-qe-nuk-e-keni-vene-re-nga-cadra-e-lirise-dhe-cfare-kuptimi-ka-foto-70529" }