Detaji që tërhoqi vëmendjen, Melania Trump refuzon të puthë në buzë Donald Trump (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:24 20-06-2019 Detaji që tërhoqi vëmendjen, Melania Trump refuzon të puthë në buzë Donald Trump (VIDEO)

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ka nisur fushatën për rizgjedhjen e tij në krye të Shtëpisë së Bardhë.

Mirëpo, një detaj ka tërhequr vëmendjen. Zonja e Parë, Melania Trump mbajti një fjalim të shkurtër gjatë fushatës dhe më pas prezantoi bashkëshortin.

Sapo presidenti u ngjit për të folur të dy shkëmbyen një puthje në faqe, që u duk shumë jo shumë reale dhe e ndjerë në sytë e publikut.

Ndërkohë, ky veprim i çiftit presidencial është komentuar gjatë në mediat ndërkombëtare dhe rrjetet sociale. “Pse nuk e puthi Melania Donald-in në buzë? Jam shumë kurioz”, shkruante dikush.

Ndërsa një tjetër shprehej se puthja mes tyre dukej mjaft e sikletshme. Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Melania dhe Donald Trump gjenden përpara një situate të tillë. Pak ditë më parë në vizitën në Mbretërinë e Bashkuar presidenti tentoi të kapte dorën e partneres së tij, ndërsa ajo nuk pranoi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Facebook prezanton kriptomonedhën 'Libra', çfarë është dhe si funksionon
Dhuna ekstremiste në rajon, SHBA zgjat emergjencën për Ballkanin »
Article Logic
Execution time: 0.0098869800567627
array(1) { ["section"]=> string(92) "detaji-qe-terhoqi-vemendjen-melania-trump-refuzon-te-puthe-ne-buze-donald-trump-video-168951" }