Detaji që vunë re sot të gjithë nën këmishën e Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:43 22-03-2017 Detaji që vunë re sot të gjithë nën këmishën e Ramës

Kryeministri Edi Rama bashkë me ish ministrin Saimir Tahiri ditën e sotme kanë zgjedhur të shkojnë në një familje shqiptare për festën e Sulltan Novruzit.

Por një detaj që vunë re të gjithë e tanimë po komentohet masivisht edhe në rrjetet sociale është barku që varej nën këmishën e kryeministrit.

Rama ka shtuar ndjeshëm në peshë dhe kilet e tepërta janë të dukshme. Ndoshta shefi i qeverisë po pret fushatën elektorale për të humbur kilogramët shqetësues por tani për tani, siç duket nga fotot ka zënë “rehat”.

edi.png

rrrrrrrrrrrrr.png

ramaaaa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009721040725708
array(1) { ["section"]=> string(58) "detaji-qe-vune-re-sot-te-gjithe-nen-kemishen-e-rames-72770" }