Deti 9 ballë, paralizohet lundrimi në portin e Durrësit

Publikuar tek: aktualitet, më 08:06 24-04-2019 Deti 9 ballë, paralizohet lundrimi në portin e Durrësit Ilustruese

Moti i keq me erëra të forta ka paralizuar lundrimin në portin e Durrësit, shkruan Newsbomb.al.

Mësohet se dy tragetet të linjës Durrës-Bari janë nisur 7 orë me vonesë.

Tragetet të cilët duhet të niseshin mbrëmë janë nisur mëngjesin e sotëm, dhe kështu pritet që të mbërrijnë në Bari rreth orës 14:00.

Në det të hapur gjatë natës dallgët arrinin deri në 9 ballë, dhe kjo e bëri të pamundur lundrimin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033709049224854
array(1) { ["section"]=> string(61) "deti-9-balle-paralizohet-lundrimi-ne-portin-e-durresit-161629" }