Deti nxjerr në breg ‘Range Roverin’, çuditen pushuesit (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 21:59 29-07-2018 Deti nxjerr në breg ‘Range Roverin’, çuditen pushuesit (FOTO-VIDEO) Range Rover

Një makinë tip Range Rover ka habitur pushuesit në një plazh në Felixstowe, në Angli.

Sipas mediave angleze, mjeti ishte bllokuar gjatë një xhiroje në rërën anës bregut, e ndërsa autoritetet kanë shkuar ta nxjerrin, Range Roveri ishte kthyer në “një përbindësh uji.”

Siç shihet në video, roja bregdetare dhe policia kanë çuar aty dy kamionë për ta tërhequr, ndërkohë që pas tyre turmat e pushuesve shihnin të habitur teksa “përbindëshi” dilte nga uji.

 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011627197265625
array(1) { ["section"]=> string(69) "deti-nxjerr-ne-breg-range-roverin-cuditen-pushuesit-foto-video-129545" }