Deti nxjerr sërish pako me drogë në brigjet e Korfuzit

Publikuar tek: aktualitet, më 21:51 12-02-2017 Deti nxjerr sërish pako me drogë në brigjet e Korfuzit

Në brigjet e ishullit të Korfuzit pranë Sarandës deti ka nxjerrë sërish pako me drogë.

Në zonën detare të quajtur “Ermones”, në jug të Korfuzit, është zbuluar dhe sekuestruar teksa pluskonte, 1 pako e madhe që përmbante 15 pako të vogla me 30 kg 800 gram marijuanë.

Policia ka nisur operacion në det për zbulimin e sasive të tjera. Nuk dihet nëse kjo sasi ka lidhje me pakot me drogë që dalin prej 22 janarit në Zakyntho, pakot që u hodhën nga gomonia e ngarkuar me 2 ton, apo lidhet me ndonjë rast tjetër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tiranë, tenton të grabisë kazinon me pistoletë lodër
Durrsakët në protestë: Po betonizohen rrënjët tona ilire, të ndërpriten punimet për Velierën (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011672973632812
array(1) { ["section"]=> string(60) "deti-nxjerr-serish-pako-me-droge-ne-brigjet-e-korfuzit-68525" }