Detyroi të renë të punonte si prostitutë, arrestohet tutori nga Kavaja, nuk ishte i panjohur për policinë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:59 17-05-2017 Detyroi të renë të punonte si prostitutë, arrestohet tutori nga Kavaja, nuk ishte i panjohur për policinë

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës.

Ai akuzohet se dhunonte dhe më pas detyronte një 20-vjeçare të punonte si prostitutë.  

Sipas policisë, dje pranë ambienteve të policisë është paraqitur dhe ka bërë kallëzim K.L., 20 vjeçe, banuese në Vlorë, e cila ka deklaruar se Mariglen Çunaj, ka ushtruar presion dhe dhunë fizike ndaj saj me qëllim që kjo e fundit të ushtronte veprën penale të prostitucionit kundër vullnetit të saj.

Policia bëri menjëherë shpalljen në kërkim dhe sot u bë e mundur kapja e tij në një rrugicë të lagjes “Pavarësia” në Vlorë.

Gjithashtu, nga hetimet e kryera rezulton se ky shtetas nuk ishte i panjohur për strukturat e drejtësisë, pasi është arrestuar disa herë për veprën penale të “Vjedhjes”.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Shfrytëzim prostitucioni”.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merr flakë në ecje “Audi” përgjatë autostradës, policia zbardh shkakun
2 orë në zyrë, përfundon takimi i Lu me Bashën. Ambasadori shkon menjëherë te Rama »
Article Logic
Execution time: 0.012857913970947
array(1) { ["section"]=> string(109) "detyroi-te-rene-te-punonte-si-prostitute-arrestohet-tutori-nga-kavaja-nuk-ishte-i-panjohur-per-policine-78956" }