Devis Muka fjalë zemre bashkëshortes për ditëlindje: Sot lindi njeriu që më fali dashuri dhe më dhuroi jetën e dytë, vajzën time…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 19-12-2016 Devis Muka fjalë zemre bashkëshortes për ditëlindje: Sot lindi njeriu që më fali dashuri dhe më dhuroi jetën e dytë, vajzën time…

Aktori i njohur dhe moderatori i emisionit ‘Fiks Fare’, Devis Muka i ka bërë një dedikim tejet romantik bashkëshortes së tij e cila feston sot ditëlindjen.

Muka dhe partnerja e tij janë prindër të një vajze dhe siç duket iua ka mbushur jetën plot dashuri. Përmes postimit në rrjetet sociale moderatori i uron ditëlindjen bashkëshortes teksa shkruan se do të jetë gjithmonë gjëja që ajo do zgjidhte përveç gjërave të bukura që ajo ka.

“Sot lindi femra e jetes sime. Sot lindi njeriu që më fali dashuri dhe më dhuroi jetën e dytë, vajzën time. Nuk dua të jem gjëja më bukur e jetës tënde. Dua të jem gjëja që do të zgjidhje prap përveç gjërave të bukura që ti ke. Nuk është e vërtetë që nuk mund të jetohet pa femra. E vërtetë është që pa femër është njësoj sikur nuk ke jetuar. Ah se harrova se kam qenë shumë i zënë por nuk është kurrë vonë për të të thënë TË DUA” shkruan Muka.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091860294342041
array(1) { ["section"]=> string(132) "devis-muka-fjale-zemre-bashkeshortes-per-ditelindje-sot-lindi-njeriu-qe-me-fali-dashuri-dhe-me-dhuroi-jeten-e-dyte-vajzen-time-63127" }