Devis Xherahu-Rozanës:S’ke lidhje me këngën. Këngëtarja:Më dhe 13 pikë

Publikuar tek: barometri, më 08:28 12-12-2016 Devis Xherahu-Rozanës:S’ke lidhje me këngën. Këngëtarja:Më dhe 13 pikë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019347906112671
array(1) { ["section"]=> string(75) "devis-xherahu-rozanes-s-ke-lidhje-me-kengen-kengetarja-me-dhe-13-pike-62349" }