Dhe pak javë sjell në jetë fëmijën, aksidentohet me makinë këngëtarja e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:25 11-03-2017 Dhe pak javë sjell në jetë fëmijën, aksidentohet me makinë këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur Ciara ka pësuar mbrëmë një aksident me makinë.

Menjëherë pas aksidentit në rrjetet sociale qarkulluan foto dhe lajme ku tregohej këngëtarja e lënduar në gjoks dhe shpatull. Gjëja që e bënte akoma edhe më të rëndë është fakti se këngëtarja është shtatzënë me fëmijën e dytë.

Por sipas E!News, Ciara është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka asnjë problem me beben. Burime pranë këngëtares bëjnë me dije se faji ishte i shoferit të këngëtares pasi kishte hyrë në korsinë e gabuar duke u përplasur në anën e djathtë.

bcb_copy.jpggfngnn.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Patris Berisha dhe Tuna llastojnë njëri-tjetrin (FOTO)
Lidhin këmbë e duar opinionistin Olti Curri dhe...kanë një arsye madhore (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012547969818115
array(1) { ["section"]=> string(83) "dhe-pak-jave-sjell-ne-jete-femijen-aksidentohet-me-makine-kengetarja-e-njohur-71555" }