Dhëndëri i Berishës publikon foton kur dehej në alkool dhe pinte cigare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:32 08-11-2017 Dhëndëri i Berishës publikon foton kur dehej në alkool dhe pinte cigare

Jamarbër Malltezi në vitet e fundit e ka rritur ndjeshëm përfshirjen e tij në politikë, ku tashmë është pjesë aktive në Partinë Demokratike.

Por pavarsisht kësaj, në rrjetet sociale Malltezi ka zgjedhur të jetë nostaligjik dhe ka publikuar një foto nga rinia e tij.

Dhëndëri i Sali Berishës në profilin e tij në facebook ka postuar një foto ku ai duket me një mikun e tij të dehur dhe duke konsumuar cigare.

Më poshtë postimi Jamarbër Malltezit:

Screenshot_32.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006925106048584
array(1) { ["section"]=> string(77) "dhenderi-i-berishes-publikon-foton-kur-dehej-ne-alkool-dhe-pinte-cigare-98879" }