Dhëndri i Jozefina Topallit, i befason të gjithë me atë që sapo ka bërë në prag të zgjedhjeve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:37 20-06-2017 Dhëndri i Jozefina Topallit, i befason të gjithë me atë që sapo ka bërë në prag të zgjedhjeve

Ishte një nga talentet më të mëdha që prodhoi shoë i talenteve “Ethet e së premtes”, por jo vetëm kaq, Luiz Ejlli tashmë është një këngëtar i konfirmuar prej vitesh në skenën shqiptare.

Por përveç kësaj Ejlli njihet në publik si dhëndër i ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli.  Prej disa kohësh Ejlli është shkëputur disi nga tregu muzikor, por këtë herë ai i ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij, pasi përveç Facebook-ut, ka krijuar edhe një adresë në Instagram.

“Në gëzime dhe Instagram jua shpërblefsha!”; “Mendova se është mirë t’i mësoj të gjitha para zgjedhjeve” dhe “Hapa Instagram. Taksirat e keni sa t’ia marr dorën”,- janë tre postimet e Luizit që u komunikonte miqve të tij hapjen e një profili në rrjetin social Instagram.

ejlli4.jpg

ejllii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060445070266724
array(1) { ["section"]=> string(98) "dhendri-i-jozefina-topallit-i-befason-te-gjithe-me-ate-qe-sapo-ka-bere-ne-prag-te-zgjedhjeve-83224" }