Dhëndri plagos me armë zjarri prindërit e gruas, në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:49 12-03-2017 Dhëndri plagos me armë zjarri prindërit e gruas, në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ballsh ku dhëndri ka qëlluar me armë zjarri duke plagosur vjehrrin dhe vjehrrën.

Të plagosur kanë mbetur shtetasit Edmond dhe Lindita Xhaferaj, të cilët janë dërguar në spitalin e Fierit në gjendje të rëndë për jetën. Sipas policisë, Edmond Xhaferaj është plagosur me 3 plumba në pjesë të ndryshme të trupit ndërsa bashkëshortja e tij, Lindita, është goditur nga 2 plumba.

Motivet e kësaj ngjarje të rëndë janë ende të paqarta. Uniformat blu janë vënë në ndjekje të autorit 35-vjeçar me inicialet L.S.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm me eksploziv, hidhet në erë makina e policit në Malësinë e Madhe (Foto)
‘Çmendet’ moti, në Pogradec bie dëborë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011848926544189
array(1) { ["section"]=> string(73) "dhendri-plagos-me-arme-zjarri-prinderit-e-gruas-ne-gjendje-te-rende-71672" }