Dhëndrri godet nusen në dasëm, reagimi i saj është shokues (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 12:46 07-03-2019 Dhëndrri godet nusen në dasëm, reagimi i saj është shokues (VIDEO)

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Kinë ku nusja është goditur nga dhëndrri gjatë ceremonisë së dasmës.

Burri ka goditur bashkëshorten e tij të ardhshme pasi ajo e ka ‘ngacmuar’ me kekun e dasmës duke mos e lejuar të hajë.

Nusja u ngrit dhe vazhdoi të festonte sikur s’kishte ndodhur gjë dhe pasi videoja u hodh në internet dhe në rrjetet sociale shumë gra dhe vajza kanë reaguar duke i thënë se ajo duhet të ndahet nga burri dhe ta akuzojë për dhunë.

Nusja ka folur për 'China Times' duke pohuar se s’ka asgjë të keqe që burri e godet pasi një gjë e tillë ndodh shpesh në marrëdhënien e tyre. Ajo e dashuron dhe e kupton kur burri i saj nevrikoset dhe e godet.

Kjo  ishte një pergjigje që me siguri nuk e prisnim.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010249853134155
array(1) { ["section"]=> string(70) "dhendrri-godet-nusen-ne-dasem-reagimi-i-saj-eshte-shokues-video-155521" }