Dhërmi, zbulohen 2 mijë rrënjë kanabis

Publikuar tek: aktualitet, më 11:26 20-04-2015 Dhërmi, zbulohen 2 mijë rrënjë kanabis Foto ilustruese

Policia Kufitare ka zbuluar rreth 2 mijë rrënjë kanabis sativa në fshatin Dhërmi të Himarës.

Sasia e madhe e bimëve narkotike u gjet në brendësi të një pylli pranë fshatit. Policia ka kryer sekuestrimin e 2 mijë rrënjëve por nuk ka mundur të identifikojë kultivuesit e saj. Për identifikimin dhe kapjen e tyre kanë nisur hetimet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shokon deputetja italiane: T’i fundosim anijet e emigrantëve siç bëmë me shqiptarët
KLD pranon kërkesën e Prokurorisë për shqyrtimin e vendimit të pafajësisë për Arben Frrokun »
Article Logic
Execution time: 0.012174844741821
array(1) { ["section"]=> string(42) "dhermi-zbulohen-2-mije-rrenje-kanabis-9227" }