Dhia shtatzënë ngordh pasi e përdhunojnë 8 burra

Publikuar tek: bota, më 16:48 29-07-2018 Dhia shtatzënë ngordh pasi e përdhunojnë 8 burra

Tetë burra janë proceduar penalisht në një fshat të Indisë pasi kanë përdhunuar për vdekje një dhi.

Policia në Haryana deklaroi se dhia shtatzënë dhe 7 vjeçe ngordhi pas përdhunimit. Tre nga tetë personat u rrahën nga pronari i dhisë pasi arriti t’i kapë gjatë aktit, ndërsa të tjerët u arratisën.

Ata akuzohen për “marrëdhënie seksuale kundër rendit të natyrës me njeriun, gruan apo kafshën” si dhe “keqtrajtim të kafshëve”.

Pronari i dhisë, Aslup Khan tha se e gjeti kafshën të shtrirë në tokë dhe me plagë në kokë.

“E mora në shtëpi, ishte si e paralizuar dhe nuk hante”.

“Të nesërmen një nga të akuzuarit erdhi te unë dhe nisi të tallej duke më thënë se ditën e djeshme ia kishin kaluar mirë me dhinë. U inatosa dhe nxitova ta rrihja por iku me vrap”, tregon Khan.

fw3gtw34gtcdfh.jpg

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012480974197388
array(1) { ["section"]=> string(55) "dhia-shtatzene-ngordh-pasi-e-perdhunojne-8-burra-129526" }