Dhimitër Gjoka rikthehet si spiker i lajmeve, ja në cilin ekran do e shohim

Publikuar tek: aktualitet, më 20:29 14-02-2017 Dhimitër Gjoka rikthehet si spiker i lajmeve, ja në cilin ekran do e shohim

Pas largimit nga News 24, Dhmitër Gjoka është rikthyer si spiker i lajmeve dhe kësaj here në Televizionin Publik Shqiptar.

Gjoka është shfaqur në edicionin e lajmeve të TVSH, duke hedhur poshtë zërat se i kishte dhënë fund karrierës.

Dhimitër Gjoka ka qenë më parë spiker lajmesh në TVSH, por edhe në Top Channel, Albanian Screen dhe News 24. 

16754708_10158248436840301_2081055807_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flet ambasadori Lu: Pse ua hoqëm vizat prokurorëve e gjyqtarëve
Ja çfarë u bën zogjve të jetuarit në qytet »
Article Logic
Execution time: 0.0106520652771
array(1) { ["section"]=> string(80) "dhimiter-gjoka-rikthehet-si-spiker-i-lajmeve-ja-ne-cilin-ekran-do-e-shohim-68720" }