Dhoma Amerikane e Tregtisë takim me Drejtorinë e Përgjithshme të Tatimeve, çfarë po diskutohet

Publikuar tek: aktualitet, më 11:20 13-02-2019 Dhoma Amerikane e Tregtisë takim me Drejtorinë e Përgjithshme të Tatimeve, çfarë po diskutohet

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve po merr pjesë në Forumin e Biznesit të organizuar nga Dhoma Amerikane e Tregtisë.

I ftuar Zëvendësdrejtor i Përgjithshëm i Tatimeve Xhavit Çurri, si dhe drejtorë të drejtorive kryesore.

Në këtë takim do të diskutohet mbi çështje të rëndësishme për tatimpaguesit, por edhe për reformat që po ndërmerren për modernizimin e mëtejshëm të Administratës Tatimore.

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088028907775879
array(1) { ["section"]=> string(100) "dhoma-amerikane-e-tregtise-takim-me-drejtorine-e-pergjithshme-te-tatimeve-cfare-po-diskutohet-152589" }