Fier, Lirohet nga burgu dhe vret gruan

Publikuar tek: aktualitet, më 12:28 18-01-2015 Fier, Lirohet nga burgu dhe vret gruan

Një krim brenda familjes ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, në fshatin e quajtur Sheq i Madh. Viktima Teuta Muho 48 vjeç ka gjetur vdekjen si pasojë e dhunës së ushtruar nga bashkëshorti  i saj Arben Muho 51 vjeç. Mësohet se autori i ngjarjes kishte vetëm 3 ditë që kishte dal nga burgu i Rrogozhinës, ku vuante dënimin për plagosje me dashje.

Policia e Fierit ka shoqëruar në komisariat autorin e ngjarjes, ndërsa trupi i viktimës është dërguar drejt morgut në spitalin e qytetit të Fierit për të kryer ekspertizën mjeko-ligjore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot 21 janar, 5 vjet nga vrasja e 4 protestuesve para Kryeministrisë
Arrestohen 7 studentë, protestonin kundër pr/ligjit për Arsimin e Lartë »
Article Logic
Execution time: 0.011648893356323
array(1) { ["section"]=> string(45) "dhuna-ne-familje-burri-vret-gruan-ne-fier-814" }