Dhuna në familje nuk ndalet, 2 të prangosur në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 10:05 07-09-2017 Dhuna në familje nuk ndalet, 2 të prangosur në Elbasan

Arrestohen 2 persona në Elbasan me akuzën për dhunë në familje.

Të arrestuarit janë: Kujtim Kavaja, 56 vjeç dhe Amarildo Muça, 39 vjeç.

Kujtim Kavaja, banues në Peqin, akuzohet se ka dhunuar vëllain e tij A.K, për motive pronësie.

Amarildo Muça, banues në Cërrik, akuzohet se ka dhunuar nënën e tij F.M 66 vjeç për shkaqe ende të panjohura.

Dosja i është referuar Prokurorisë ku mbi dy të akuzuarit rëndon vepra penale e “Dhunës në familje.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098018646240234
array(1) { ["section"]=> string(59) "dhuna-ne-familje-nuk-ndalet-2-te-prangosur-ne-elbasan-91441" }