Dhuna në protestë, vajza e Koço kokëdhimës sulmon ashpër politikanët: Rrënjëdalë, rroni me gjakun e shqiptarëve

Publikuar tek: aktualitet, më 09:23 12-05-2019 Dhuna në protestë, vajza e Koço kokëdhimës sulmon ashpër politikanët: Rrënjëdalë, rroni me gjakun e shqiptarëve

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si vajza e kreut të ‘Zgjidhja’ Koço Kokëdhimës ka reaguar ashpër për dhunën e ushtruar në protestën e mbrëmshme të opozitës.

Besa ka publikuar në Instastory një foto nga protesta dhe sulmon politikanët, teksa thotë se i dhimbsen qytetarët dhe policia.

'Më dhimbsen shqiptarët e thjeshtë, më dhimbsen policët e shkretë! Shqiptarët që luftojnë për njëri-tjetrin për karriget e ca rrënjëdalëve që rrojnë me gjakun e tyre!', shkruan Besa.

59936596_3110915815588872_6495414492124413952_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087080001831055
array(1) { ["section"]=> string(112) "dhuna-ne-proteste-vajza-e-koco-kokedhimes-sulmon-ashper-opoziten-rrenjedale-rroni-me-gjakun-e-shqiptareve-163957" }