Dhunohet brutalisht nga bashkëshorti, gruaja ikën nga shtëpia, policia e Dibrës e gjen të përgjakur

Publikuar tek: aktualitet, më 09:31 25-03-2017 Dhunohet brutalisht nga bashkëshorti, gruaja ikën nga shtëpia, policia e Dibrës e gjen të përgjakur

Ushtron dhunë  fizike ndaj bashkëshortes së tij, por arrestohet nga policia. 

Më datë 24.03.2017, nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër u bë arrestimi i shtetasit Sali D., 37 vjeç,  banues në njësinë administrative Selishtë,  Dibër.

Me datë 23.03.2017, rreth orës 22.00, jemi njoftuar se është larguar nga banesa e saj shtetasja Sh.D, 26 vjeçe,  banuese në , Dibër.

Menjëherë është organizuar puna nga ana e efektivëve të Komisariatit të Policisë Dibër, ku është bërë e mundur gjetja e saj, dhe me datë 24.03.2017,  shtetasja Sh.D, ka bërë kallzim, se bashkëshorti i saj shtetasi Sali D, në  banesën e tyre,  për motive të dobëta ka ushtruar dhunë  fizike ndaj saj, duke i shkaktuar dhe dëmtime në trup.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Dibër për veprën penale "Dhunë në familje", parashikuar nga neni 130/a, të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parandalohet vrasja, zbardhet ngjarja e tmerrshme në Elbasan (EMRAT)
Kamionë plot me drogë drejt Italisë, arrestohen 4 policë të doganës së Qafë Thanës (EMRAT+DETAJET E OPERACIONIT) »
Article Logic
Execution time: 0.010976076126099
array(1) { ["section"]=> string(103) "dhunohet-brutalisht-nga-bashkeshorti-gruaja-iken-nga-shtepia-policia-e-dibres-e-gjen-te-pergjakur-73082" }