Dhunohet dhe grabitet shpërndarësi i picave në Shkodër

Publikuar tek: aktualitet, më 21:41 25-01-2017 Dhunohet dhe grabitet shpërndarësi i picave në Shkodër

Persona të paidentifikuar kanë dhunuar me sende të forta dhe më pas grabitur shpërndarësin e një picerie në qytetin e Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Bardhajve. Sipas informacioneve paraprake shpërndarësi i picave është goditur me sende të forta dhe i është marrë shuma rreth 3 mijë lekë të reja. Forca të shumta police janë nisur drejt vendngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncimi i "Boom": Për analizën e tiroides në QSUT rezervimi 6 muaj para
"I marrin paratë me thasë nga banka…”, Ku përfundojnë pasuritë e kriminelëve? »
Article Logic
Execution time: 0.010833978652954
array(1) { ["section"]=> string(60) "dhunohet-dhe-grabitet-shperndaresi-i-picave-ne-shkoder-66671" }