Dhunohet godina e ISSH-së, autorët dëmtojnë dokumentet

Publikuar tek: kulture-art, më 09:57 26-01-2018 Dhunohet godina e ISSH-së, autorët dëmtojnë dokumentet ilustruese

Dhunohen ambientet e zyrave të ISSH-së e  Inspektoratit të Mjedisit në Pogradec.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesine  sotëm nga persona ende të paidentifikuar. Pasi kanë dhunuar zyrën, autorët kanë dëmtuar dokumentet që kanë gjetur në zyra dhe më pas janë larguar.

Policia po vijon punën për identifikimin e autorëve dhe arrestimin e tyre.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025161981582642
array(1) { ["section"]=> string(60) "dhunohet-godina-e-issh-se-autoret-demtojne-dokumentet-107988" }