Dhunohet nga dy persona në shtëpinë e saj 16 vjeçarja në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:36 27-04-2015 Dhunohet nga dy persona në shtëpinë e saj 16 vjeçarja në Sarandë

Një 16 vjeçare ka rënë pre e grabitjes me dhunë në shtëpinë e saj nga dy persona, në fshatin Berdenesh të qytetit të Sarandës.

Personat, identiteti i të cilëve nuk dihet, pasi kanë hyrë me dhunë në shtëpinë e 16 vjeçares me inicialet M.K e kanë dhunuar atë dhe i kanë grabitur një byzylyk floriri. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Durrës, dy peshkatarë rrezikojnë të mbyten, shpëtohen nga policia
Nisin punimet në rrugën e spitalit në Vlorë, bllokohet njëra korsi »
Article Logic
Execution time: 0.015951871871948
array(1) { ["section"]=> string(69) "dhunohet-nga-dy-persona-ne-shtepine-e-saj-16-vjecarja-ne-sarande-9783" }