Dhunoi gruan, përfundon prapa hekurave vlonjati (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:15 09-05-2017 Dhunoi gruan, përfundon prapa hekurave vlonjati (EMRI)

Policia e Vlorës arrestoi një person, pasi akuzohet se dhunoi fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij.

Në pranga ra Skerdi Gjonzeneli, 27 vjeç, banues në Vlorë. Policia e ka kapur në flagrancë në banesën e tij në lagjen “10 Korriku” duke ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij shtetases J.Gj., 24 vjeçe, për motive të dobëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Dhunë në familje”. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dita e Europës, sot të gjithë qytetarët mund të vizitojnë Kuvendin e Shqipërisë
I shkon në banesë dhe tenton ta djegë me benzinë, arrestohet 44 vjeçari (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0099389553070068
array(1) { ["section"]=> string(57) "dhunoi-gruan-perfundon-prapa-hekurave-vlonjati-emri-77964" }