Dhunoi motrën, arrestohet 42-vjeçari në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:27 01-12-2020 Dhunoi motrën, arrestohet 42-vjeçari në Tiranë Foto ilustruese

Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj motrës së tij.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi E. Dh., 42 vjeç.

42-vjeçari u arrestua pasi në kundërshtim me vendimin e gjykatës, e cila e kishte pajisur me urdhër-mbrojtjeje motrën e tij, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj.

“Shkeli vendimin e gjykatës dhe ushtroi dhunë ndaj motrës së tij, arrestohet në flagrancë 42-vjeçari.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. Dh., 42 vjeç, pasi në kundërshtim me vendimin e gjykatës, e cila e kishte pajisur me urdhër-mbrojtjeje motrën e tij, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj,” njofton policia e shtetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjykata e Posaçme dënon me 6 muaj burg ish-anëtarin e KPA Luan Daci, gjyqtari: Nuk kam falsifikuar asnjë dokument në jetën time
‘Mamaja po ikën, kam merak për babain’, qytetari denoncon para Infektivit: Si nuk erdhi një mjek të na bënte tamponin, u nisa direkt nga Greqia »
Article Logic
Execution time: 0.012431859970093
array(1) { ["section"]=> string(52) "dhunoi-motren-arrestohet-42-vjecari-ne-tirane-229763" }