Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht 2 vajzat e tij, arrestohet 47-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:16 09-01-2017 Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht 2 vajzat e tij, arrestohet 47-vjeçari (Emri)

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vajzave të tij.

Burime të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi Adrian M., 47 vjeç, banues në Tiranë.

Arrestimi i tij u bë pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj vajzave të tij, me iniciale J. M. dhe E. M., të cilave i’u plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhërit të mbrojtjes së menjëhershëm. Materialet i kalojnë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tjetër viktimë, roja i pallatit në Golem të Lushnjes gjendet i ngrirë nga familjarët
Punëtorët e Rafinerisë së Fierit në protestë: Kemi 3 muaj pa marrë rrogat »
Article Logic
Execution time: 0.0095860958099365
array(1) { ["section"]=> string(84) "dhunon-fizikisht-dhe-psikologjikisht-2-vajzat-e-tij-arrestohet-47-vjecari-emri-64996" }