Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten, arrestohet 60-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:56 30-01-2017 Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten, arrestohet 60-vjeçari (Emri)

Një 60-vjeçar ka rënë në prangat e polciisë pasi akuzohet se në mënyrë të vazhdueshme ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije është arrestuar shettasi Vladimir Ziaj pasi në mënyrë të vazhdueshme ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes me iniciale M.Z.

Menjëherë pas denoncimit e dhunuara ka marrë urdhrin e mbrojtjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « NGJARJA E PAZAKONTE/ Një studente lind fëmijën në banjot e spitalit të Fierit, sanitarja e gjen përtokë
Arrestohet shoferi 25 vjeçar që përplasi nënë e bijë me makinë në Tiranë, vajza e vogël ndërroi jetë »
Article Logic
Execution time: 0.012489080429077
array(1) { ["section"]=> string(83) "dhunon-fizikisht-dhe-psikologjikisht-bashkeshorten-arrestohet-60-vjecari-emri-67089" }